Kolorowy garnitur a spotkanie biznesowe – na ile można sobie pozwolić?

Poznaj drogę do sukcesu

Kolorowy garnitur a spotkanie biznesowe – na ile można sobie pozwolić?

25 grudnia, 2018 Uncategorized 0

Ekstrawagancja ekstrawagancją, trendy trendami, ale są sytuacje, w których należy postawić na bardziej oficjalny, czy przynajmniej stonowany ubiór – wymaga tego savoir vivre, dobre obyczaje, a także otoczenie. Czy spotkanie biznesowe zalicza się do takich okoliczności? Na ile może sobie pozwolić biznesmen odnośnie swojego stroju? Które garnitury Ewtex wybrać?

Spotkanie biznesowe a kolorowy garnitur

Do Polski zaczynają docierać trendy w postaci noszenia przez mężczyzn kolorowych ubrań, w tym także garniturów. Jest to bardzo interesujące zjawisko, które wprowadza wiele kolorów na polskie ulice. Nie zawsze jednak można sobie pozwolić na zabawę kolorami. Ubrania powinny odzwierciedlać naszą osobowość, są jednak sytuacje, kiedy lepiej postawić na uniwersalną elegancję. Z pewnością do takich okazji należy spotkanie biznesowe, na którym sprawdzą się garnitury Ewtex (Lublin, Gdynia, Białystok – to tylko niektóre miasta z salonami Ewtex).

Bordowa, fioletowa czy ciemnozielona marynarka będzie w porządku, gdy spotkanie odbywa się ze stałym, zaprzyjaźnionym partnerem biznesowym, które nie wymaga dużej formalności i powagi. Może być także dopuszczalna, gdy pozostałe elementy stylizacji będą stonowane i spójne ze sobą. Cały garnitur w żywych kolorach nie powinien być wybierany na tego typu okazje.

Garnitury Ewtex – granatowy i popielaty

Zamiast ryzykować zbytnią nonszalancją kolorowego garnituru na spotkaniu biznesowym, lepiej postawić na ponadczasowe, eleganckie i uniwersalne kolory. Na takie okazje najczęściej wybiera się granatowy i popielaty kolor w jaśniejszych i ciemniejszych odcieniach. Oddają one należytą powagę sytuacji i szacunek należny partnerom biznesowym, są praktyczne i stylowe.

Osoby, które lubią wyrażać siebie poprzez swój ubiór lub nie chcą wyglądać zbyt sztywno czy nudno, mogą zdecydować się na granatowy lub popielaty garnitur i dobrać do tego kolorową muszkę z poszetką. Takie połączenie mieści się w granicy norm, a na pewno urozmaici całą stylizację. Garnitury Ewtex (Lublin, Gdynia, Białystok – to tylko niektóre miasta z salonami Ewtex) świetnie pasują do takich zabiegów.