KSIĘGARNIA INTERNETOWA KSIĄŻKI TECHNICZNE
  Start » Katalog » INFORMATYKA » Moje konto  |  Koszyk  |  Zamówienie  |  Szukaj   
Szukaj
 

Wpisz szukany produkt.
Wyszukiwanie zaawansowane
Kategorie
AUTOMATYKA (1)
BHP, HACCP, PIERWSZA POMOC (172)
BIOINŻYNIERIA (3)
BIOLOGIA (1)
BUDOWNICTWO (31)
CHEMIA (2)
CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJA (6)
EDUKACJA I OŚWIATA (30)
EKONOMIA, GOSPODARKA, BIZNES (404)
ELEKTRYKA, ELEKTRONIKA I TELEKOM (27)
GEODEZJA (38)
GEOLOGIA (3)
GÓRNICTWO (3)
GRY I PROGRAMY EDUKACYJNE (23)
HODOWLA ZWIERZĄT, WETERYNARIA (3)
INFORMATYKA (74)
  Audio
  Grafika (18)
  Internet (11)
  Office (12)
  Pozostałe (2)
  Programowanie (10)
  Systemy (2)
  Wideo (12)
INNE (4)
KALENDARZE (10)
LITERATURA, KULTURA, POWIEŚĆ (3)
LOGISTYKA I MAGAZYNOWANIE (5)
MATEMATYKA (3)
MECHANIKA (4)
MEDYCYNA I DIETETYKA (21)
POMOC SPOŁECZNA (8)
PRAWO (182)
PRZEMYSŁ SPOŻYWCZY (8)
PRZYRODA I EKOLOGIA (9)
SŁOWNIKI, JĘZYKI OBCE (31)
TECHNIKA (2)
TRANSPORT I MOTORYZACJA (16)
TURYSTYKA I HOTELARSTWO (1)
UNIA EUROPEJSKA, ŚRODKI UNIJNE (19)

wszystkie książki
Wydawnictwa
Kontakt
mail:
hurtownia@tanitom.pl
Napisz do nas !

tel./faks 12 413 56 40
w godzinach od
Pon - Pt 9.00 - 16.00
Sob 9.00 - 13.00


siedziba firmy - Kraków
Informacje
REGULAMIN
Jak skutecznie szukać ?
F.A.Q.
Informacje dla Klienta
KOSZT WYSYŁKI
O nas
monitorownie wysyłki
wygeneruj druk wpłaty
Korzystanie z serwisu
Poczta Polska
paczkomaty 24/7
przelewy24
my na facebooku
Bestsellery
01.Symfonia C++ standard - Jerzy Grębosz - Tom 1/2
02.Mikrokontrolery AVR, język C, podstawy programowania - Mirosław Kardaś
03.Pasja C++
04.Język C. Pasja programowania mikrokontrolerów 8-bitowych - Mirosław Kardaś
05.Kurs Sony Vegas Pro 9 - (9,10,movie) - montaż filmów
06.Kurs Excel programowanie w VBA - Visual Basic
07.Metody inwigilacji i elementy informatyki śledczej + 3 DVD
08.Kurs Adobe Dreamweaver CS5 - esencja + Kurs Adobe Fireworks CS5
09.Kurs Access 2010 - esencja - VBA SQL praktyczne projekty
10.Kurs Adobe Photoshop Lightroom 3 - esencja
Intensywne Wprowadzenie do Hackingu + 5 DVD 111.00zł
Liczba recenzji: 1 | Zobacz recenzje

Paulina Mikołajczyk, Robert Dylewski

Wydawnictwo CSH
Rok wydania: 2010
ISBN: 978-83-923745-3-4
W zestawie:
 
•   Intensywne Wprowadzenie do Hackingu – Podręcznik (528 stron, format B5)
•   Filmy Szkoleniowe – 11 godzin nagrań (5 płyt DVD)

•   kod dostępu do zamkniętego forum HACK.EDU.PL, które jest miejscem spotkań społeczności. Tutaj będziesz mógł podyskutować na tematy związane z tematyką szkolenia, ale i nie tylko. Na forum znajdziesz otwartych ludzi, którzy pomogą Ci w przypadku ewentualnych trudności.

OPIS:

11 godzinne multimedialne szkolenie, które w dogłębny i rozszerzony  sposób porusza zagadnienia znajdujące się w podstawowej wersji szkolenia
Szkoły Hakerów – Edycja 2.0. Jeszcze więcej przykładów, jeszcze więcej odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące skutecznej obrony systemów komputerowych i sieci.

Poznaj podstawowy kurs Szkoły Hakerów od podstaw
11-godzinne multimedialne szkolenie – gwarantujemy rezultat


Czym jest Intensywne Wprowadzenie do Hackingu?

Zdarza się, że otrzymujemy od naszych uczestników prośby, aby zaprezentować pewne zagadnienia jeszcze prościej, dogłębniej lub z użyciem większej liczby przykładów. W odpowiedzi na te zgłoszenia, stworzyliśmy dla Ciebie intensywne, rozszerzone szkolenie na temat IT security. Intensywne Wprowadzenie do Hackingu zawiera pogłębioną i uaktualnioną analizę wszystkich modułów, zawartych w podstawowej wersji szkolenia Szkoła Hakerów – Edycja 2.0.

Paulina Mikołajczyk – współautorka szkolenia – tłumaczy wszystkie, nawet najbardziej podstawowe pojęcia, które możesz napotkać w trakcie nauki. Intensywne Wprowadzenie do Hackingu przybrało postać 11-godzinnego, multimedialnego szkolenia, które wprowadzi Cię w podstawy hackingu.

Każdemu modułowi szkoleniowemu towarzyszy wyczerpujący komentarz autorki, a przygotowane wizualizacje – kilkadziesiąt tabeli i diagramów – pozwolą Ci na ich pełne zrozumienie. Nawet jeżeli posiadasz podstawową wiedzę z zakresu IT, powinieneś bez trudu przejść pełną ścieżkę szkolenia.

Jeżeli jesteś uczestnikiem podstawowego kursu Szkoły Hakerów, Intensywne Wprowadzenie do Hackingu pozwoli Ci także na odpowiednie przygotowanie do egzaminu kontrolnego, zakończonego otrzymaniem Certyfikatu z zakresu bezpieczeństwa systemów komputerowych i sieci. Egzamin nie należy do prostych, jednak ukończenie szkolenia i zdobycie certyfikatu dostarczy Ci wiele satysfakcji i podniesie Twoje kwalifikacje.

Co zawiera szkolenie?

Najważniejszą częścią szkolenia są multimedialne nagrania, w formie wykładów video. Jest to dokładnie 5 płyt DVD, które zawierają aż 22 lekcje oraz dodatkowy moduł wprowadzający. Szkolenie zawiera w sumie ponad 11 godzin wykładów..

Największą zaletą tego kursu jest fakt, że wszystko możesz ćwiczyć w środowisku Windows, bez konieczności instalowania dodatkowego systemu lub wyłączania komputera. Szkolenie można realizować w każdym systemie: Windows XP, Vista, 7, Linuksie oraz MAC OS X. Dokładne informacje znajdziesz w module wprowadzającym, podczas którego autorka zaprezentuje Ci szczegółowy sposób na przygotowanie środowiska.

Poniżej znajdziesz opis każdego z elementów szkolenia.

1. DVD nr 1 – Moduły szkolenia od #00 do #04

    Poznasz, skonfigurujesz i zainstalujesz środowisko maszyn wirtualnych, które pozwolą Ci na przećwiczenie każdej techniki prezentowanej w szkoleniu. Wszystko zostało pokazane i wytłumaczone krok po kroku.
    Nauczysz się łamania odzyskiwania zagubionych haseł plików RAR oraz DOC. Dodatkowo poznasz zupełnie nowy program, który wykorzystuje do łamania moc karty graficznej.
    Przeprowadzisz atak na sesję SSL, a autorka pokaże Ci, jak krok po kroku atakujący mógłby podsłuchać Twoją rozmowę. Wykorzystasz komputer ofiary, aby wysłać wiadomość z komunikatora, a następnie z komputera atakującego będziesz mógł ją przechwycić. Wszystko zostało przedstawione w taki sposób, abyś bez trudu powtórzył prezentowany scenariusz. Zobaczysz także, jak to zrobić w okienkowym, łatwym w obsłudze programie Wireshark.
    Pokażemy Ci, jak można przechwycić szyfrowaną (tzw. bezpieczną) transmisję danych. Zobaczysz, jak atakujący mógłby podszyć się pod popularną witrynę i przechwycić dane chronione przez SSL. Wszystko pokazane jest w naturalnym środowisku, czyli tak, jak mogłoby się to zdarzyć w prawdziwej sieci. Zobaczysz, jak przechwytywane są dane do logowania popularnego serwisu.
    Przedstawimy Ci, jak w ciągu 24 godzin przechwycono 254 loginy i hasła do kont pocztowych oraz serwisów takich jak PayPal. Tutaj znajdziesz oryginalne doniesienie na ten temat (w języku angielskim). Oczywiście wszystkie dane miały być w założeniu szyfrowane. Omówimy tę technikę (przechwycimy dane do logowania) i dowiesz się, na co zwrócić uwagę, abyś nie stał się ofiarą

2. DVD nr 2 – Moduły szkolenia od #05 do #08

    Zobaczysz, jak ukrywać w systemie pliki i katalogi. Wszystkie programy przeanalizujesz z autorką linijka po linijce, abyś je dokładnie zrozumiał i potrafił wykorzystać w praktyce.
    Szósty moduł jest jednym z najważniejszych. Chodzi o ataki związane z przepełnieniem bufora. Dowiesz się, jak działa stos, jak się zachowuje i poznasz wile związanych z tym tematem zagadnień. Na koniec lekcji przeprowadzisz samodzielny atak na aplikację, oszukasz program do logowania i zalogujesz się bez konieczności podania hasła.
    Dalej zajmiesz się modułem na temat przykładowego ataku zdalnego, oczywiście na przykładzie prawdziwego skryptu do obsługi forum dyskusyjnego. Nauczysz się, jak włamać się na podatne forum dyskusyjne, działające w Szkoleniowym Systemie Operacyjnym v2.0.
    Ostatni moduł na tej płycie to przepełnienia stertowe. Zaatakujesz przykładową aplikację i zmusisz program do uruchomienia własnego, wstrzykniętego kodu.

3. DVD nr 3 – Moduły szkolenia od #09 do #13


    Dowiesz się, czym są ataki ciągiem formatującym i zobaczysz wiele przykładów ich zastosowań. Dowiesz się, jak atakujący mógłby przeprowadzić udane włamanie na serwer radia internetowego, który umieściliśmy w Szkoleniowym Systemie Operacyjnym.
    Nauczysz się, jak przeprowadzić atak z wykorzystaniem wskaźnika strumienia pliku. Poznasz to zagadnienie krok po kroku, abyś zrozumiał skąd biorą się poszczególne adresy i co oznaczają poszczególne zmienne, wykorzystane do przeprowadzenia przykładowego ataku. Na końcu tej lekcji stworzysz własny exploit i wykorzystasz jego działanie w praktyce.
    W lekcji #12 poznasz błędy na poziomie jądra systemu operacyjnego.
    W ostatnim module dowiesz się, czym jest protokół ICMP i jak wykorzystać go do niewidzialnego przesyłania informacji za pośrednictwem sieci.

4. DVD nr 4 – Moduły szkolenia od #14 do #17

    Dowiesz się, jak skanować sieć i zdalnie wykrywać wersję zainstalowanego systemu operacyjnego. Zobaczysz, jak obsługiwać kilka najpopularniejszych skanerów.
    Zademonstrujemy Ci także zupełnie nową aplikację, która działa w środowisku Windows. Przechwytuje ona ruch pakietów, automatycznie zapisuje hasła, obrazki, i inne ciekawe informacje – przy okazji rozpoznając wersje oprogramowania oraz samego systemu. Jest to ciekawa aplikacja, którą warto poznać.
    W module #15 zobaczysz, czym jest Netfilter i jak możesz wykorzystać go do oszukania popularnych skanerów sieciowych.
    Nauczysz się podstawowych technik zabezpieczania systemu. Rozpoczniesz od instalacji, zwracając uwagę na optymalne ustawienie wielkości partycji systemowych. Dalej zajmiesz się uszczelnianiem systemu. Skonfigurujesz zaporę sieciową, aby skutecznie odciąć atakującego.
    Poznasz najpopularniejsze skanery sieciowe i zobaczysz, w jaki sposób ich używać.

5. DVD nr 5 – Moduły szkolenia od #18 do #22

    W module #18 dowiesz się, w jaki sposób nakładać tzw. „łatki” na jądro systemu operacyjnego. Poznasz działanie każdej z opcji konfiguratora i wspólnie z autorką przejdziesz przez cały proces od początku do końca. W efekcie Twój system zostanie zabezpieczony przez jeden z najskuteczniejszych systemów ochrony – PaX / grsecurity.
    W lekcji #19 dowiesz się o systemach wykrywania włamań. Skonfigurujesz taki system, aby w porę informował Cię o próbie włamania.
    W module #20 zdobędziesz wiedzę na temat ataków zdalnych. Przeprowadzisz wiele różnych ataków na serwer stron WWW i poznasz słabe elementy jego konfiguracji. Techniki te obnażają popularne słabości serwerów wielu firm hostingowych i w rękach doświadczonego agresora mogą być bardzo niebezpieczne.
    Dowiesz się, czym jest spim, czyli wysyłanie masowej, niechcianej korespondencji za pomocą komunikatora internetowego.
    W ostatniej lekcji nauczysz się tworzenia shellcodu dla środowiska Windows. Jeżeli jesteś zainteresowany tym tematem, na płycie znajdziesz 30 minutowy wykład o atakach tego rodzaju.

6. Intensywne Wprowadzenie do Hackingu – Podręcznik

11 godzin multimedialnych szkoleń prowadzących Cię krok po kroku przez wszystkie najważniejsze zagadnienia hackingu to nie wszystko, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

W szkoleniu znajdziesz także 532-stronicowy Podręcznik, który jest jego integralną częścią. Jeżeli w danym momencie nie masz dostępu do komputera lub po prostu chciałbyś najpierw zapoznać się z teorią danej lekcji, możesz zajrzeć do tej książki. Znajdziesz w niej kompletny zapis każdego z modułów. W książce zamieściliśmy także zrzuty ekranu, diagramy i tablice. Jest ich ponad 400 i obrazują dokładnie to, co widziałbyś w trakcie przeprowadzania danego ataku lub eksperymentu.

Jak widzisz, w sumie do Twojej dyspozycji są 23 moduły szkoleniowe. Łączny czas ich trwania to ponad 11 godzin. Dodatkowo, do samodzielnej nauki z dala od komputera, możesz wykorzystać 532 stronicowy Podręcznik. Przejrzyste, pisane łatwym językiem kompendium wiedzy z dziedziny hackingu.

Liczba recenzji: 1
Ceny podane na naszej stronie są cenami brutto(zawierają podatek VAT)
Data dodania produktu: 18 August 2011.
Recenzje
Koszyk więcej
...jest pusty
Informacje
E-mail

Hasło


Nowy klient?
Zapomniałeś hasła?

Twój adres IP to:
54.90.119.59
Informacje o wydawcy
Inne produkty
Informowanie o produktach więcej
Informowanie o produktachopinia, recenzja Intensywne Wprowadzenie do Hackingu + 5 DVD
Nowości więcej
Fundusz alimentacyjny - procedura postępowania - wzory dokumentów - praktyczny komentarz (z suplementem elektronicznym)
Fundusz alimentacyjny - procedura postępowania - wzory dokumentów - praktyczny komentarz (z suplementem elektronicznym)
144.00zł
Powiedz znajomemu
 

Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Recenzje więcej
Intensywne Wprowadzenie do Hackingu + 5 DVD
Jest to kompleksowy zbiór wszystkiego co potrzebne i przydat ..
5 z 5 gwiazdek!
>>> Strony <<<
polecane
księgarnia internetowa
 Reklamy
Opinie o tanitom.pl
opinie

*Wszystkie ceny produktów podane na naszej stronie zawierają podatek VAT

Hurtownia TANITOM.PL ul. Moniuszki 25, 31-523 Kraków
REGON: 350163194 NIP: 676-123-96-28 nr rach. bankowego: mBank S.A. 52 1140 2004 0000 3302 7516 4224

Copyright © 2003 osCommerce Powered by osCommerce modified by xmarkusx